Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz do nas.

POliner sp. z o.o.

59-706 Różyniec 90
NIP PL 611-27-29-028
REGON 022049176
biuro@poliner.eu

Zakład Produkcyjny Różyniec

59-706 Różyniec
Różyniec 90
Zjazd z A4: LSSE Krzywa

Zakład Produkcyjny Świecie

86-105 Świecie
ul. Sportowa 33B

Nasz zespół

Tomasz Michał Goździor

Tomasz Michał Goździor

Prezes Zarządu
t.gozdzior@poliner.eu

Jacek Sztachański

Jacek Sztachański

Wiceprezes Zarządu
j.sztachanski@poliner.eu

Karolina Myk

Karolina Myk

Asystentka Zarządu
k.myk@poliner.eu
+48 60 75 20 984

Katarzyna Glamowska

Katarzyna Glamowska

Księgowa
k.glamowska@poliner.eu
+48 60 77 17 577

Maja Poliwodzińska

Maja Poliwodzińska

Specjalista ds. kadr i płac
m.poliwodzinska@poliner.eu
praca@poliner.eu
+48 60 52 56 138

Andrzej Piersa

Andrzej Piersa

Pracownik obsługi biurowej - Specjalista ds. ochrony środowiska
a.piersa@poliner.eu
+48 60 35 20 039

Michał Milczarek

Michał Milczarek

Dyrektor ds. Produkcji
m.milczarek@poliner.eu
+48 60 94 85 266

Bartosz Kurach

Asystent Dyrektora ds. Produkcji
b.kurach@poliner.eu
+48 69 73 36 055

Tomasz Zabłotny

Kierownik ds. produkcji
t.zablotny@poliner.eu
+48 69 76 21 052

Janusz Fryca

Janusz Fryca

Magazynier
j.fryca@poliner.eu
+48 66 95 50 010

Zuzanna Nowak

Zuzanna Nowak

Menedżer ds. produktu
z.nowak@poliner.eu
+48 60 18 46 318

Michał Subda

Starszy specjalista ds. nowych technologii
m.subda@poliner.eu
+48 69 77 89 259

Paulina Stopa

Laborantka
p.stopa@poliner.eu
+48 69 73 05 753

POliner