Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz do nas.

POliner sp. z o.o.

59-706 Różyniec 90
NIP PL 611-27-29-028
REGON 022049176
biuro@poliner.eu

Zakład Produkcyjny Różyniec

59-706 Różyniec
Różyniec 90
Zjazd z A4: LSSE Krzywa

Zakład Produkcyjny Świecie

86-105 Świecie
ul. Sportowa 33B

Nasz zespół

Tomasz Michał Goździor

Tomasz Michał Goździor

Prezes Zarządu
t.gozdzior@poliner.eu

Jacek Sztachański

Jacek Sztachański

Wiceprezes Zarządu
j.sztachanski@poliner.eu

Karolina Myk

Karolina Myk

Asystentka Zarządu
k.myk@poliner.eu
+48 523 33 34 60
+48 607 520 984

Katarzyna Glamowska

Katarzyna Glamowska

Księgowa
k.glamowska@poliner.eu
+48 523 33 34 64
+48 607 717 577

Maja Poliwodzińska

Maja Poliwodzińska

Specjalista ds. kadr i płac
m.poliwodzinska@poliner.eu
praca@poliner.eu
+48 523 33 34 64
+48 605 256 138

Andrzej Piersa

Andrzej Piersa

Pracownik obsługi biurowej - Specjalista ds. ochrony środowiska
a.piersa@poliner.eu
+48 523 33 34 62
+48 603 520 039

Michał Milczarek

Michał Milczarek

Dyrektor ds. Produkcji
m.milczarek@poliner.eu
+48 609 485 266

Bartosz Kurach

Asystent Dyrektora ds. Produkcji
b.kurach@poliner.eu
+48 523 33 34 67
+48 697 336 055

Tomasz Zabłotny

Kierownik ds. produkcji
t.zablotny@poliner.eu
+48 697 621 052

Janusz Fryca

Janusz Fryca

Magazynier
j.fryca@poliner.eu
+48 523 33 34 63
+48 669 550 010

Michał Subda

Starszy specjalista ds. nowych technologii
m.subda@poliner.eu
+48 697 789 259

Paulina Stopa

Laborantka
p.stopa@poliner.eu
+48 523 33 34 66
+48 697 305 753

POliner