POliner był Sponsorem Złotym jubileuszowej, 20. edycji Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”.  Największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe firm i ekspertów zajmujących się technologiami bezwykopowymi odbyło się w dniach 21-23 czerwca 2022 r. w Tomaszowicach pod Krakowem.

 

Konferencja – tradycyjnie już – obfitowała w interesujące prelekcje, dostarczające uczestnikom eksperckiej wiedzy oraz okazji do dyskusji na istotne dla branży tematy. W tym roku dotyczyły one zagadnień związanych z jakością w całym procesie inwestycyjnym oraz szans i zagrożeń wynikających ze zmieniającego się otoczenia biznesowego. Eksperci firmy POliner, Paulina Stopa i Michał Milczarek, wyjaśniali zagadnienia związane z żywicami wykorzystywanymi w renowacji CIPP. Dokonali też podziału, przedstawili właściwości żywic poliestrowych i epoksydowych, omówili trendy w ich rozwoju.

W Tomaszowicach nie zabrakło także pokazów technologii oraz licznych atrakcji dla uczestników. Konferencję zorganizowano w systemie hybrydowym. Na miejscu obradowało blisko 400 zarejestrowanych uczestników, natomiast z formuły online zdecydowało się skorzystać ponad 2000 unikalnych użytkowników.