W dniach 11–14 czerwca br. w Tomaszowicach k. Krakowa odbyła się XVII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym ważnym dla branży bezwykopowej wydarzeniu – w tegorocznej edycji wzięło udział ponad 430 gości z Polski i z zagranicy! Spółka POliner była Srebrnym Sponsorem Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2019.

Wraz z innymi firmami reprezentującymi podczas wydarzenia Grupę BLEJKAN (BLEJKAN S.A., Marplast sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ABIKORP sp. z o.o.) przygotowaliśmy stoisko zlokalizowane w strefie wystawienniczej. W trakcie spotkania byliśmy do dyspozycji uczestników, udzielając wszelkich informacji na temat naszych produktów i realizowanych kontraktów oraz aktywnie włączając się w kuluarowe dyskusje na temat wyzwań rynku bezwykopowego – zarówno lokalnego, jak i globalnego.

Wraz z firmami BLEJKAN S.A. oraz Insituform – w ramach cyklu pokazów technologii bezwykopowych na żywo – wzięliśmy udział w instalacji rękawa w rurze stalowej DN800 z użyciem bębna inwersyjnego i pary jako nośnika energii cieplnej. W tym celu przywieźliśmy do Tomaszowic rękaw renowacyjny z naszej linii produkcyjnej.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 13 czerwca, miało miejsce rozdanie nagród TYTAN. Mieliśmy wówczas przyjemność odebrać wyróżnienie w kategorii Produkt roku, w której nominowany był nasz poliestrowy rękaw bezstyrenowy, pozwalający na renowację kanałów bez narażania mieszkańców i użytkowników na emisję szkodliwego dla zdrowia, łatwopalnego i uciążliwego ze względu na zapach styrenu. Rękaw jest odporny chemicznie i spełnia kryteria wytrzymałościowe potrzebne do przeprowadzenia renowacji. W głosowaniu niezależnego jury, złożonego z ekspertów w branży bezwykopowej, nasz produkt zajął trzecie miejsce! Dziękujemy za to wyróżnienie!

Pełna relacja z wydarzenia oraz galeria zdjęć dostępne są na stronie: http://bit.ly/IB2019_relacja

Dziękujemy za kolejną udaną imprezę. Do zobaczenia za rok!