W niemieckim Kassel w dniach 8–10 maja br. odbyły się targi Ro-Ka-Tech (Rohr-Kanalisation-Technik). Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wod-kan i branży bezwykopowej w Niemczech Dlatego i nas nie mogło tam zabraknąć. W tym roku zaprezentowaliśmy się tam w ramach Grupy BLEJKAN. Oprócz naszej przedstawione zostały także inne marki z Grupy: BLEJKAN S.A., BLEJKAN GmbH, ABIKORP oraz Marplast.

Celem uczestnictwa Grupy była promocja marki BLEJKAN na rynku niemieckim oraz promocja innych spółek zależnych, w tym POliner, i oferowanych przez nie produktów oraz usług. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających, zainteresowanych nie tylko nową marką na rynku międzynarodowym, ale i kompleksową, interesującą ofertą.

_MG_2790.jpg

Podczas trzech targowych dni przeprowadziliśmy wiele rozmów biznesowych, pozyskując nowe kontakty i nawiązując współpracę z potencjalnymi partnerami z wielu krajów, m.in. z Niemiec, Włoch, Portugalii, Chorwacji, Turcji i Kanady. Jesteśmy przekonani, że nowe znajomości zaprocentują wspólnymi projektami, a dla Grupy BLEJKAN będą okazją do zdobycia nowych rynków i doświadczeń.